Azi a avut loc sedinta de Guvern la Singerei, dupa care ministrii si adjunctii lor au inundat satele raionului ca sa ia pulsul societatii, după un deceniu de guvernare dezastruoasa.
https://youtu.be/mgJhXJr8t_U Continuă lectura „Reprezentanții Guvernului luați la rost în sat, la Pepeni”